Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Торік на Полтавщині пограбували понад 800 квартир

Торік на Полтавщині пограбували понад 800 квартир

Торік на Полтавщині зареєстрували понад 22 тисячі кримінальних правопорушень. З них половину – розкрили. Найпоширеніші злочини в області – квартирні крадіжки. Докладніше про це – розкажуть журналісти "Лтави".

Любов, полтавка: Чужие люди заходят постоянно. Живем, мы не знаем, кто зашел и ушел, очень страшно.

Полтавка Любов Яківна проживає в будинку на вулиці Пушкіна. Жінка боїться, що її квартиру можуть пограбувати.

Любов, полтавка: В нашем подьезде тоже квартиру ограбили. Во-вторых,  сейчас квартиры сдают под гостиницу, там люди меняются каждый день. Там собираются ребята по десять человек, гульки устраивают.

У 2017-му на Полтавщині пограбували понад 800 квартир. Порівняно з минулим роком крадіжок побільшало майже на 1,5%. 

Андрій Замахін, начальник ГУ НП в Полтавській області: В 2016-му році було 812 крадіжок. З яких 313-ти особам повідомлено про підозру.

Крім тогополіція виявила більше семи тисяч тяжких злочинів, зокрема 50 убивств. П’ять лишаються нерозкритими. Андрій Замахін розповів: торік  правоохоронці знайшли безвісти зниклого жителя Кобеляцького району. Його тіло відкопали на власному подвір’ї. Убила чоловіка - донька.

Поменшало в області розбійних нападів та викрадень авто. Як уберегти себе від кишенькових злодіїв знає Михайло Пономаренко.

Михайло Пономаренко, полтавець: Потрібно слідкувати за замкненістю карманів на різних аксесуарах і карманах. Потрібно бути пильними від підозрілих осіб, держатися нам відстані і періодично перевіряти наявність речей.

Камери відеоспостереження: 200 таких планують встановити на вулицях Полтави наприкінці зими. Це допоможе оперативніше реагувати на правопорушення у місті та області.

Андрій Замахін, начальник ГУ НП в Полтавській області: Коли поставляться уже ці камери, вони там розпізнають обличчя, можна забити в базу даних особу, яку ми розшукуємо, нам ця камера покаже.

Поліція Полтавщини недоукомплектована, деяким районним відділкам не вистачає слідчих, - повідомив керівник і запросив охочих стати правоохоронцями.