Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Кравець
Юлія Кравець

Багатодітним родинам учасників АТО волонтери підготували подарунки

Багатодітним родинам учасників АТО волонтери підготували подарунки

Солодощі, мобільний телефон та іграшки. До багатодітних родин учасників антитерористичної операції з подарунками приїхали полтавські волонтери. Про одну з сімей із Новосанжарського району розкажуть журналісти «Лтави» Юлія Кравець та Валерій Пашнін.

Іграшки та смаколики волонтери несуть до родини бійця Євгена Токаря. Шестеро дітлахів: троє хлопчиків і троє дівчаток біля ялинки чекають на подарунки. Багатодітна родина мешкає у двокімнатному будинку у Крутій Балці, що в Новосанжарському районі.

Відтоді, як побачив у друзів, мріяв про таке спорядження для боксу,- каже 7-річний Вова.

Вова Токар, син Євгена: Я замовив  грушу і рукавиці, щоранку буду робити зарядку.

Цукеркам і набору з бісеру для ручної роботи радіє 12-річна Катруся. Вишивати поки що не береться, натомість розглядає схему.

Катерина Токар, донька Євгена: Я вишивала раніше хрестиком , а бісером ні у бабусі вишивала.

Багатодітний батько боєць 92-ї бригади Євген Токар – доброволець. Рік тому обороняв позиції в Мар'їнці. Під час артобстрілу його поранили. Тоді родина чекала не лише на повернення тата, а й на появу наймолодшої доні.

Євген Токар, боєць АТО: Одружилися після поранення, приїхав на реабілітацію і одружилися.

У Родині Токарів є звичай - допомагати один одному. Обід теж готують разом.

Візити волонтерів до сімей військовослужбовців стали традицією, - каже Ірина Каптур. Таку акцію небайдужі полтавці проводять із 2014-го, відколи почалася війна.

Ірина Каптур,волонтер: І Львів, І Славенськ, доєдналися, а Полтава молодці. Хочеться для цих дітей свята. Складні ситуації, коли багато дітей, чи батьки хворіють.

На Старий Новий рік волонтери привітали дітей з п’яти багатодітних сімей, батьки яких воювали на південному-сході України - із Драбинівки, Нових Санжар, Кременчука.