Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Багатодітним родинам учасників АТО волонтери підготували подарунки

Багатодітним родинам учасників АТО волонтери підготували подарунки

Солодощі, мобільний телефон та іграшки. До багатодітних родин учасників антитерористичної операції з подарунками приїхали полтавські волонтери. Про одну з сімей із Новосанжарського району розкажуть журналісти «Лтави» Юлія Кравець та Валерій Пашнін.

Іграшки та смаколики волонтери несуть до родини бійця Євгена Токаря. Шестеро дітлахів: троє хлопчиків і троє дівчаток біля ялинки чекають на подарунки. Багатодітна родина мешкає у двокімнатному будинку у Крутій Балці, що в Новосанжарському районі.

Відтоді, як побачив у друзів, мріяв про таке спорядження для боксу,- каже 7-річний Вова.

Вова Токар, син Євгена: Я замовив  грушу і рукавиці, щоранку буду робити зарядку.

Цукеркам і набору з бісеру для ручної роботи радіє 12-річна Катруся. Вишивати поки що не береться, натомість розглядає схему.

Катерина Токар, донька Євгена: Я вишивала раніше хрестиком , а бісером ні у бабусі вишивала.

Багатодітний батько боєць 92-ї бригади Євген Токар – доброволець. Рік тому обороняв позиції в Мар'їнці. Під час артобстрілу його поранили. Тоді родина чекала не лише на повернення тата, а й на появу наймолодшої доні.

Євген Токар, боєць АТО: Одружилися після поранення, приїхав на реабілітацію і одружилися.

У Родині Токарів є звичай - допомагати один одному. Обід теж готують разом.

Візити волонтерів до сімей військовослужбовців стали традицією, - каже Ірина Каптур. Таку акцію небайдужі полтавці проводять із 2014-го, відколи почалася війна.

Ірина Каптур,волонтер: І Львів, І Славенськ, доєдналися, а Полтава молодці. Хочеться для цих дітей свята. Складні ситуації, коли багато дітей, чи батьки хворіють.

На Старий Новий рік волонтери привітали дітей з п’яти багатодітних сімей, батьки яких воювали на південному-сході України - із Драбинівки, Нових Санжар, Кременчука.