Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві допомагатимуть матерям та дружинам атовців

У Полтаві допомагатимуть матерям та дружинам атовців

 «Віра. Сила. Любов» - групу взаємодопомоги із такою назвою створять у Полтаві. Її мета – це психологічна підтримка матерів та дружин бійців АТО, а також адаптація жінок у суспільстві. Участь – безкоштовна. Цей соціальний проект ініціював благодійний фонд «Карітас Полтава». У групі взаємодопомоги для жінок планують проводити екскурсії, консультації з юристами, навчальні заняття тощо.

Оксана Лашенкова, психолог: Жінки, які пережили втрату сина або чоловіка, який брав участь безпосередньо в бойових діях, може відчувати зневіру, емоційні розлади – це і депресія, а також тривога. Наша підтримка буде спрямована як психологічна, так і духовна. Тому що в групах взаємодопомоги буду працювати я, як психолог, а також будемо залучати інших, вузьконаправлених спеціалістів за необхідності.

Володимир Раковецький, директор БФ «Карітас Полтава»: Це є зустрічі. І зустріч – коли є ділення якимось болем чи пережитим у цьому житті. Я вважаю взагалі недоцільним, щоб це було основано на якихось фінансах. Бачим за необхідне, щоб ці зустрічі відбувалися більш централізовано по всій Україні, де пізніше учасники цих груп мали якісь зустрічі, виїзди з цілої України.

Анатолій Ханко, учасник АТО: Моя дружина мене чекала рік, переживала. Вона з мого середовища, націоналістичного, розуміла мене. Але все рівно іноді бувають аспекти непорозуміння. Те саме й по відношенню до матерів. Я думаю, що кожні громадські проекти, які допомагають нашим рідним адаптуватися до нас самих – це дуже добре.

Першу зустріч учасниць проекту «Віра. Сила. Любов» проведуть 17 січня в офісі благодійного фонду «Карітас Полтава».