Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавці відсвяткували закриття новорічної ялинки

Полтавці відсвяткували закриття новорічної ялинки

Зі щедрівками та хороводом полтавці відсвяткували закриття новорічної ялинки.  В цьому році гостей варениками не пригощали. Нагадаємо,  оздоблення головної  ялинки  Полтави оновили. Чи сподобалось це містянам та як святкували Старий Новий рік  в інших обласних центрах України, дивіться далі.

Кожен рік  Людмила разом з дітьми відвідує новорічну ялинку. І шкодує, що ялинку прибирають зарано.

Людмила, полтавка: Ще дітки на канікулах. Ще б вони погралися. Подивилися б на цю красу. Зима ще триває, так само хочеться щоб і новорічні свята продовжувались.

Цього року на нову ялинкову 3-д гірлянду з міського бюджету витратили мільйон двісті тисяч гривень.

Андрій Лямін, заступник міського голови: Стара ялинка, замінили гірлянду – 1200000 гривень. І 300000 гривень ми витратили ще на іграшки для ялинки – прикраси. Оскільки, іграшки були великогабаритні. І вони перетинали гірлянди. Тобто не було б цілого малюнку.

А от Дід Мороз, Снігурка та  мультиплікаційні герої залишилися ті, що й були.

Ірина Анатоліївна, полтавка: Вони вже старі і вже пора їх давно міняти. Нас вразила ялинка і вразило що на деревах додали ще прикраси нові.

Святкувати Меланку на Театральну площу полтавці прийшли  родинами. На  сцені творчі колективи виконали щедрівки. Новий рік за старим стилем святкували й в інших містах та містечках Полтавщини та України.

У Кременчуці  на центральній площі  міста лунали музичні хіти  у стилі 90-х років.  На відміну від Полтави, кременчужани святкували  з  варениками та ворожінням. 

Голос: Мені попався з перцем вареник – це до кохання.

Голос:  З оливкою –до багатства. Саме те що зараз треба.

На Старий Новий рік волонтери Києва передали  військовим у зону АТО вареники.

Волонтер: Завжди молюся Богу і прошу, щоб це були мої останні вареники туди. Краще їм буду готувати на весілля, на народини. Хлопцям дуже подобаються ці вареники, що вони гарно зберігаються, що вони пухкі.

Миколаєві місцеві актори перетворили на Різдвяний вертеп міський тролейбус. Пасажирів  зустрічали  колядками та  пригощали короваєм.

Юлія Шевченко, колядувальниця: Святкова атмосфера, підтримання традицій українських я вважаю, що це одне з найголовніший наших, ну це наша мета. І ми повинні це робити, щоб продовжити це

У тролейбусі крім сучасних колядок, співали й автентичні.

Надія, пасажирка тролейбуса: Я сразу смотрю на девочек и начинаю подпевать. Сама украинка. Поэтому и знаю колядки.

Олександр, пасажир троллейбуса:  Це мене так, на мене зворушливо подіяло, що аж мурашки по тілу побіжали. Це перший раз таке. Хоч у нас в селі таке буває. Я з села Котляреве. Це недалеко. Рядом з городом ми живем. Дуже зворушливо.