Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві поліцейські затримали двох чоловіків, які вчиняли крадіжки з підвалів

У Полтаві поліцейські затримали двох чоловіків, які вчиняли крадіжки з підвалів

 Затримали двох чоловіків, коли вони намагались винести з підвального приміщення викрадене майно. Крадіями виявились особи, які раніше притягувались до кримінальної відповідальності - 34-річний мешканець Полтави та 35-річний мешканець одного з сіл Полтавського району. Чоловіки забирали все, що потрапляло їм під руку: продукти харчування, інструменти, електроприлади, велосипеди, а також інше майно. Згодом продавали це, а витрачені гроші витрачали на придбання наркотиків.

«На сьогодні ми отримали докази причетності даних чоловіків до близько десяти крадіжок з підвальних приміщень, - повідомив начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно. – Під час проведення обшуку за місцем проживання одного зі зловмисників, наші працівники виявили та вилучили чимало раніше викрадених речей. Найближчим часом їх буде повернуто власникам».

За фактами крадіжок були розпочаті кримінальні провадження за частою 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення). Санкція даної статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років. Судом зловмисникам обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту. У ході досудового розслідування уже розпочатих проваджень працівники поліції перевіряють чоловіків на можливу причетність і до інших подібних злочинів на території міста Полтава.