Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

9 квартир однієї з полтавських багатоповерхівок залишилися без газу

9 квартир однієї з полтавських багатоповерхівок залишилися без газу

Майже тиждень немає газу в дев’яти квартирах по проспекту Миру 24. Власники помешкань кажуть: газ відключили без попередження. В свою чергу «Полтавагаз» пояснює: газовики не можуть потрапити у помешкання. Подробиці дивіться у сюжеті.

Дев’ятого січня у квартирі Ганни Дмитрівни поставили лічильник на газ. Жінка каже: через добу залишилися взагалі без газу.

Ганна Дмитрівна, мешканка будинку: Включаю всі камфори газу немає. З 11-го січня газу немає. Включаю газ. Не шипить, не горить. Газу немає.

Через відсутність газу, мешканці будинку  шостий день їжу готують на чому доведеться.

Ірина Бєзбородова, мешканка будинку: Чай я собі грію у мікрохвильові Але ж ви розумієте які це витрати на оплату електроенергії. І доводиться її використовувати. Тому що електроенергія крутиться будь здоров і чому я маю ходити в сільпо і постійно купувати в кулінарії готові продукти, які коштують шалені гроші?

Микола Стрелько  каже: газ відключали  коли в встановлювали лічильники. Відтоді його немає взагалі.  Про припинення газопостачання комунальники та «Полтавагаз» не попереджали.

Микола Стрелько:  Робочі, які ставили лічильник, вони теж не знають чому відключили і хто відключив або не кажуть».Одні говорять що там є витік газу, інші – що за борг відключили.  Ніхто із наших людей, оцих, що без газу, не знає хто і чому відключили. Дзвонимо на 104 і вони говорять: «Ні, це не ми».

Прес-секретар «Полтавагазу » Ольга Левченко каже: газовики зафіксували падіння тиску в одному зі стояків під’їзду.  Тож постачання газу припинили.

Ольга Левченко, прес-секретар ПАТ «Полтавагаз»: Для відновлення газопостачання, фахівцям "Полтавагазу" необхідно потрапити до кожного помешкання по відповідному стояку. Зважаючи на відсутність такої можливості було проведено випробування газопроводу і газопровід випробування не пройшов. Падіння тиску перевищувало норму, тому газопостачання не можна було відновити без того, щоб потрапити у кожну квартиру.

Щоб відновити газопостачання, газовики мають потрапити у квартири.

Ольга Левченко, прес-секретар ПАТ «Полтавагаз»: 12-го січня нами офіційно було повідомлено балансоутримувача даного будинку ЖЕО №2.  Зазначалося, що для відновлення газопостачання фахівці ПАТ «Полтавагаз» мають потрапити у кожне помешкання по відповідному стояку.

Ми зателфонували до балансоутримувача будинку  Житлово-експлуатаційної організації №2.  Там відповіли: звернення від «Полтавагазу»  не отримали. Назватися відмовилися.

Голос: Такого не було повідомлення.  Сьогодні нам прислали  факсом.  Щоб завтра був наш представник і будуть проводити пуск газу. Ось сьогодні факсом нам прислали.