Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дороги місцевого значення утримуватимуть нові підрядники

Дороги місцевого значення утримуватимуть нові підрядники

Чотири компанії  на Полтавщині утримуватимуть дороги місцевого значення. На території дев’ятнадцяти районів працюватиме київське підприємство, ще дороги в чотирьох районах обслуговуватиме полтавська компанія. У Гадячі та Лохвиці дороги утримуватимуть місцеві підприємства. Нині триває процес переговорів та укладання угод. Взимку із розчисткою снігу допомагають фермерські господарства.

Олександр Перепелиця, голова Козельщинської РДА: Заготовлено 980 тонн суміші. Кожна сільська рада уклала угоди із агрофірмами. Все під контролем. Зараз контроль, нічого не чистимо, бо сніг був незначний і машини його просто розбили.

Таміла Шевченко, голова Кобеляцької РДА: На цей час працюємо власними силами із залученнями фермерських господарств. Представники підрядної організації, яка буде працювати по Кобеляцькому району. З ними разом спільно відпрацьовуємо механізм. Є домовленість, що вони завезуть 300 тонн піщано-сольової суміші.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови облдержадміністрації:  В деяких районах у нас сьогодні проблеми з піскорозкидачами. У деяких не визначена підрядна організація. Ми укладаємо договори за кошти обласної програми дорожнього господарства. Тобто у нас виділено 3 млн на утримання доріг. Підрядні організації, які вже сьогодні закупили техніку. Вона вже сьогодні розмитнюється, інші завозять.

Нагадаємо, з цього року понад сім тисяч сто кілометрів доріг місцевого значення перейшли на баланс обласної влади.