Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

5 лікарів отримають службові квартири у Решетилівці

5 лікарів отримають службові квартири у Решетилівці

П’ять родин лікарів отримають службове житло у Решетилівці. Для цього перебудовують приміщення одного з корпусів районної лікарні. Вартість проекту близько трьох мільйонів гривень. Гроші виділили з державного та місцевих бюджетів. У квітні медпрацівники з родинами зможуть переїхати у нові двокімнатні квартири.  

Ярослав Глушко працює у Решетилівській центральній районній лікарні п’ять років. Стоїть на черзі на службове житло.

Ярослав Глушко, лікар-лор Решетилівської ЦРЛ: Так, як спеціаліст являється потрібним у районі, таким чином мені запропонували житло. Звичайно житло це дуже необхідне, дуже важлива річ тому, що за свої кошти придбати не вдається. А от завдяки такій програмі, я вважаю, житло повинне бути для медиків.

Щодня лікар-кардіолог Тетяна Пономарьова їздить на роботу за 15 кілометрів. Розповідає: коли сказали, що у неї буде власне житло, зраділа.

Тетяна Пономарьова, лікар-кардіолог Решетилівської ЦРЛ: У мене єсть маленька дитина. В цьому році він пішов у перший клас. І звичайно мені б хотілося, щоб він навчався у районному центрі. Тут більші можливості для нього. Більше якихось гуртків. Мені хотілось б, щоб моя дитина росла. І звичайно ж для мене. Тому, що я цілий день на роботі. Я добираюся, ну зранку є маршрутка, а назад добираюся, як прийдеться тому, що немає транспорту.

Нині будинок для лікарів утеплюють, перекрили дах.

Володимир Кузьменко, Решетилівський селищний голова: Звернулися з цим проектом до ДФРР, щоб помогли нам профінансувати частично і роботи, як житло для працівників медицини. Ми виграли цей проект і нам держава дала мільйон 771 тисячу гривень і ми на сесії добавили своїх коштів співфінансування, провели тендери.

Близько 700 тисяч гривень виділять з місцевого бюджету. Їх використають для монтажу мереж з електро та газопостачання будинку. У квітні роботи мають завершити. Тоді й родини лікарів відсвяткують своє новосілля.