Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На Всеукраїнську акцію протесту сьогодні вийшли пенсіонери-силовики

На Всеукраїнську акцію протесту сьогодні вийшли пенсіонери-силовики

 Всеукраїнську акцію протесту підтримали у Полтаві пенсіонери силових структур. Люди вимагали перерахунку пенсій з початку року. Також виступали за відставку Уряду та імпічмент Президента. Як це було у Полтаві  –  дивіться в сюжеті.

Голос:  «Геть бандитську владу!»

Любов Кузнєцова пропрацювала вМВС понад 40 років. Згідно з довідкою з пенсійного фонду, жінка має отримувати 2600 гривень. Каже,  отримує менше.

Любов Кузнєцова, ветеран МВС: Пенсия у меня 1500. И ни копейки. Ни копейки не добавляют! Выживаю за счёт того, что дочка помогает, и субсидия. Всё!

Майже 3 тисячі отримує колишній міліціонер  Михайло Климко.

Михайло Климко, ветеран МВС:  Розумієте, це не ті кошти, за які я маю жить зараз! Судді Конституційного суду отримують 280 тисяч. Зараз звичайний суддя отримуватиме до 40-ка тисяч! І ми з такою ніщенською пенсією!

Акція – всеукраїнська.Окрім полтавських пенсіонерів-силовиків протестують і в інших регіонах. 

Олександр Марущенко, голова координаційної ради ветеранських організацій силових структур Полтавщини: Щас Луцьк перекриває дорогу Київ-Варшава. Львов перекриває дорогу на Ужгород, Словакію, Вєнгрію. В Одесі перекривають догори, під Київом перекривають. Кругом всі силовики піднялись, всі!

Нагадаємо, згідно з постановою Кабміну з 1 січня цього року пенсії силовиків мали зрости. Наприкінці грудня постанову відмінили і тепер перерахунок обіцяють з початку 2019-го.