Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Дороги Полтавщини обробляють протиожеледною сумішшю

Дороги Полтавщини обробляють протиожеледною сумішшю

У Полтавській області оголошено штормове попередження. Сьогодні вночі та завтра вдень на очікують погіршення погоди. Дорожники Полтавщини  готуються долати наслідки негоди. Для цього залучать 300 одиниць снігоочисної  техніки.  Наші колеги побували на Копилянській  шляхово-експлуатаційній  дільниці, яка обслуговує ділянку траси Київ-Харків біля Полтави.  

Дорожники Полтавщини заготовили понад 40 тисяч тонн піску та близько 10-ти тисяч тонн солі. На автошлях Київ-Харків-Довжанський, поблизу Полтави, виїхав піскорозкидачі. Дорогу обробляютьспеціальною протиожеледною  сумішшю.

Анатолій Мягкохліб, заступник начальника Служби автодоріг Полтавщини: В першу чергу обробляються  ділянки небезпечні. Це спуски пішохідні переходи криві впадини. Для цього використовується як чиста сіль, так і піскосуміш. Поставлене завдання мати 20% концентрацію суміші.

На Копилянській  шляхово-експлуатаційній дільниці  30 одиниць техніки. Нині працює  навантажувач та 4 піскорозкидачі. Техніка зношена на і часто ламається.

Олександр Ткаченко, заступник начальника Філії «Копилянська ДЕД»: Техніка застаріла, через це і проблеми. На даний момент майже все на 100% в роботі. Мелкі є поломки. Якби техніка була по новіша, проблем би було менше.

Олександр Нестеренко, водій: Розкидали пісок, зламався двигун, ремонтуємо. Збираєм другий. Цей прийшов у негодность.

Заступник начальника Служби автодоріг у Полтавській областіАнатолій Мягкохліб каже: у  зв’ язку із погіршенням погодних умов 18-го січня,  водіям  краще не їхати у Київському напрямку. Там обмежать рух транспорту, поки не припиниться снігопад.