Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

30 см снігу за ніч випало в Пирятинському та Лубенському районах

30 см снігу за ніч випало в Пирятинському та Лубенському районах

30 см снігу за ніч випало в Пирятинському та Лубенському районах. Засипало ділянки трас Київ-Харків та Ромни-Пирятин. У результаті десятки машин опинилися у заметах. З-під снігу рятувальники до ранку витягували автомобілі і в Лохвицькому і Чорнухинському районах. На автошляхи виїхало більше сотні снігоприбиральних машин та піскорозкидачів, використали дві з половиною тонни піщано-соляної суміші. Синоптики обласного гідрометцентру попереджають про шторм, який триватиме до 19 січня включно. Рятувальники просять водіїв не виїжджати без потреби за межі міст і сіл.

         Юлія Іващенко прес-секретар Служби автомобільних доріг Полтавської області: На разі жодних обмежень на автодорогах державного значення немає. Згідно нормативних документів наслідки потрібно ліквідовувати через 8 год. Після його завершення, але ми не чавкаємо і продовжуємо працювати.

         Світлана Рибалко, начальник прес-служби ГУ ДСНС Полтавщини: На цілодобовому чергуванні перебуває 231 чоловік особового складу, 72 одиниці техніки. За потреби залучат ще 250 чоловік.