Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

Фантазію і реальність представила на виставці полтавська художниця Будзінська

Фантазію і реальність представила на виставці полтавська художниця Будзінська

Фантазію та абстракцію найбільше використовує Лілія Будзінська, коли створює живописні роботи. Персональну виставку «На межі реального і абстрактного» авторка представила у Полтавському художньому музеї. Там побували і мої колеги Валерій Пашнін і Лілія Пархоменко.

На полотнах, представлених у Полтавському художньому музеї – портрети і пейзажі.. Їх авторка, Лілія Будзінська, каже: усе написане олійними фарбами – з уяви.

Лілія Будзінська, художниця, авторка виставки: В кожному пейзажі намагалась щось таке цікаве відтворити. І техніку використовувала не завжди класичну. Це цікаві матеріали, які я хочу зберегти в таємниці, бо вони не класичні для живопису. І виходили цікаві ефекти.

Пан Олександр знає Лілію Будзінську чотири роки. Говорить: подобається її творчість, тому прийшов привітати художницю з відкриттям виставки.

Олександр, друг художниці: Вся квартира моя завішана її роботами. Кожна із них робилася, була індивідувальна, робилася для мене, моєї родини, або була подарунком, відзначаючим якусь подію.

Подивитися роботи художниці прийшла перша наставниця – Наталія Сташкевич. Згадує: фантазійні мотиви проявлялись у картинах Лілії з дитинства.

Наталія Сташкевич, перша учителька живопису Л. Будзінської: Она растет от выставки к выставке, то, что я видела.И все время фантазия опережает ее реальне возможности. Поэтому, может быть, где-то в этих работах не все доработано так, как бы хотелось.

Пані Лариса тільки познайомилася з роботами авторки. Каже: найбільше сподобалась картина із квітучими кактусами.

Лариса, відвідувачка виставки: Така, незвичайна. І якщо виставка називається «На межі реального і абстрактного», то є над чим задуматись, коли дивишся на ці картини.

На виставці полтавська художниця представила близько трьох десятків робіт у стилі авангардизму та експресіонізму. Усі вони написані минулого року.

Лілія Будзінська, художниця, авторка виставки: Дивилася приблизно, як вони можуть між собою поєднуватися, щоб несли різні думки. Щоб людині було подумати на одну тему, на другу, на іншу.

Лілія Будзінська займається живописом близько двадцяти років. Крім Полтави, картини художниці експонували у Києві, Дніпрі, Львові, а також закордоном – у Канаді. У галереї мистецтв виставка «На межі реального і абстрактного» триватиме протягом двох тижнів.