Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

На полтавських вулицях сніг почистили, а на автошляхах наслідки негоди ліквідовують досі

На полтавських вулицях сніг почистили, а на автошляхах наслідки негоди ліквідовують досі

З десятої години дня комунальники розчищали від снігу дороги Полтави. А от на автошляхах  державного значення наслідки негоди ліквідують вже другу добу.  Чи впоралися зі снігом комунальні служби міста та які райони Полтавщини найбільше постраждали від негоди, дивіться у наступному сюжеті.

Розчищаємо сніг лопатами та посипаємо тротуари реагентами, каже дорожній працівник Лариса Іванівна. Та додає: до опадів комунальники підготувалися.

Лариса Іванівна, дорожній працівник ТОВ «Механізований будівельний центр»: Ми також по телевізору бачили, що відбувається в інших областях. Ми позавчора вже посипали коли сніг випав. 

Микола, працівник ТОВ «Механізований будівельний центр»: Центр ми повністю прибираємо. Потім йде вниз до Козака.  І виходимо Балакіна і Сковороди.  

25 одиниць техніки розчищали сніг у місті.

Диспетчер № 5 відділу  оперативного реагування виконавчого комітету Полтавської міської ради: Працювали вони буквально з початку негоди. Вона почалася приблизно о десятій годині. Усі маршрути – це шляхопроводи, спуски по місту посипалися. Потім прочищалися від снігу. На теперішній час стан доріг задовільний, скарг не надходить

Містяни кажуть, сьогодні комунальники зі снігом впоралися.

Пенсіонерка: Я живу на Соборності, то у нас все чистилося.

Хлопець: Так, розчищені. На Сковороди.

Жінка: Сьогодні проблем не було. Тому що снігу мало. А коли багато снігу – бувають проблеми.

Дороги державного значення від снігу розчищають другу добу. Зокрема, автотрасу  Київ-Харків. Від негоди постраждали Лубенський, Гребінківський, Лохвицький та Пирятинський райони. Там  товщина  снігу  – 45 сантиметрів. Розчистили майже 300 кілометрів автошляхів. Розповіла  прес-секретар Служби автомобільних доріг в Полтавській області Юлія Іващенко.