Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

40 автомобілів витягли рятувальники зі снігових заметів за добу

40 автомобілів витягли рятувальники зі снігових заметів за добу

Д/К: На Полтавщині продовжують ліквідовувати наслідки негоди. 20 січня зранку  в  усіх населених пунктах області  відновили електропостачання.  Над відновленням роботи енергомереж  працювали 56 ремонтних  бригад    "Полтаваобленерго". Про це розповів начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Віктор Стеблянко.  За минулу добу рятувальники  витягли зі  снігових заметів 40 автомобілів . Із них 37 -  вантажівок та шкільний автобус.  Розповіла речниця прес-служби ГУ ДСНС у Полтавській області Світлана Рибалко.

Світлана Рибалка, начальник сектору зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Г У  ДСНС  України  у Полтавській області: В сьогоднішній день 20-го січня наші підрозділи також виїхали на буксирування автомобілів. У двох районах області – це Лубенський та Чорнухинський, буксирували по одному автомобілю вантажному. Вночі також витягували дві вантажівки. Наразі ситуація контрольована – викликів не було.  

Сніг прогнозують й на наступні три доби. Начальник обласного центру з гідрометеорології Ігор Замирайло розповів: температура повітря вдень знизиться  до мінус п’яти градусів морозу. А  вночі: до -15.