Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Антихутровий пікет влаштували полтавські зоозахзисники

Антихутровий пікет влаштували полтавські зоозахзисники

Антихутровий пікет провели  в суботу полтавські зоозахзисники. У такий спосіб вони підтримали Всеукраїнську акцію «Криваве жлобство». Мета заходу: привернути увагу людей до вбивства тварин задля виготовлення одягу, взуття чи інших аксесуарів з шкіри і хутра тварин. Переконати споживачів не купувати ці речі. У Полтаві на акцію вийшли близько десяти людей. Чому полтавці не хочуть відмовитися від хутра, з'ясовували журналісти "Лтави".

З плакатами в руках відстоювати права тварин біля цього магазину в центрі Полтави прийшли п’ятеро активістів. Стоять біля крамниць, які продають хутряні вироби. Дівчата та хлопці закликали містян викинути зі своїх шаф шуби, дублянки  та шкіряні черевики.

Олександра Рябчук, координатор акції «Криваве жлобство»: Вам би було приємно, аби з вас робили ремені, думаю ні. Я сама носила недавно натуральне, а тепер ні і імені тепліше.

Акцію охороняє поліція. До  пікетників виходять продавці крамниць. Їм гасла на плакатах не сподобалися.

 З вимогами зоозахисників погоджуються не всі. Ось ці полтавці змінити хутряні чи шкіряні речі на щось інше не хочуть. 

Анастасія, полтавка: Так завжди було ці звірі для того, щоб було тепло і я вважаю, що це цілком нормально

Наталія, полтавка: Розводять тварин спеціально, щоб шити шуби, взуття, а в заповідниках звичайно не треба вбивати.

КОР: Координатор  акції Анастасія каже, в європейських країнах є відомі бренди-виробники, які відмовилися від натурального хутра та шкіри і перейшли  на штучне.

Так Dolce & Gabbana відмовилася від натульного пуху і перейшла екопух, і я вважаю нашим магазинам треба повчитися.

Акція тривала три години. Подібні пікети цього дня провели в Вінниці, Львові, Івано-Франківську та інших містах України. Ініціатори – UAnimals,  у Полтаві акцію координували активісти громадської організації  "Еколтава"