Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

2,8 мільйона гривень виділили на спортивний майданчик зі штучним покриттям у Решетилівці

2,8 мільйона гривень виділили на спортивний майданчик зі штучним покриттям у Решетилівці

У Решетилівці відкрили новий спортивний майданчик із штучним покриттям. Його побудували за місяць на базі професійного аграрного ліцею імені Івана Боровенського. У день відкриття між командами ліцеїстів та ветеранів АТО провели футбольний матч. Своїми враженнями учасники поділилися із Олегом Бондаренком та Лідією Ритченко. Стрічку перерізали, майданчик відкрили. Тепер тут переглядати матчі одночасно зможуть 180 глядачів.  Вартість спортивного поля зі штучним покриттям 2 мільйони 800 тисяч гривень. Кошти на нього виділили з обласного бюджету за програмою «Розвитку фізичної культури і спорту». 

Олег Артюк, учитель фізкультури Решетилівського аграрного профліцею ім. Боровенського: Просто був пісок, звичайні ворота і не завжди було зручно грати тому, що пісок деформувався, різні горби утворювались., ями. Тепер дуже прекрасно, рівна поверхня. Дуже подобається, що по периметру стоїть сітка, бо часто м’яч вилітав, проходе в нас дорога, часто вилітав на проїзджу частину. А тепер все досить зручно.

КОР.: Після офіційної частини тут провели перший футбольний матч. Якість нового покриття перевіряли самі гравці. 

Сергій Тяско, гравець футбольної команди Решетилівського професійного аграрного ліцею ім. Боровенського: Нам як зробили цей стадіон. Вообще супер. – а що найбільше подобається? – можна прийти, пограти, нормальне поле, сєтка.

Сергій Бубка, гравець футбольної команди «Ветерани АТО»:Трошки слизькувато, бо в секунди можна і на полі оказатись. Але будемо старатися акуратно зіграти, шоб без травм, без всяких пошкодженьЦе користь для суспільства. Молодь може проводити свій вільний час. І це загартовує здоров’я.

Торік на Полтавщині побудували 20 майданчиків зі штучним покриттям. Каже голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

 Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради: Такого майданчика немає взагалі в Полтавській області. На цей рік ми мінімум 20 майданчиків хочемо побудувати  ще в нашій області. І плюс Федерація футболу України  нам теж надасть певну кількість майданчиків, якусь безкоштовно, якусь у рамках спів фінансування.

Нагадаємо, минулого року у Решетилівці відкрили оновлений спортивний комплекс. На його реконструкцію з обласного бюджету виділили 14 мільйонів гривень.