Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

З'ясовували стосунки: У Кременчуці побилися учень педколеджу та курсант військового ліцею

З'ясовували стосунки: У Кременчуці побилися учень педколеджу та курсант військового ліцею


Бійка між учнем педколеджу та військового ліцею – з’ясовування особистих стосунків, а не конфлікт двох закладів. Такі висновки обласної комісії. Про це повідомила начальник відділу обласного департаменту Олена Ухань. За її словами домовилися між собою й батьки. 
Олена Ухань, начальник відділу департаменту освіти і науки Полтавської ОДАОбидва учні повинні понести покарання. Учень, що у військовому ліцеї вже відрахований. Учень, який перебуває у лікарні буде відрахований., коли закінчить лікування. Педагогічні працівники отримали догани, зокрема завідуюча ліцею «Політ», і заступник ліцею з виховної роботи вони, отримали догани.Тиждень тому побився вихованець військового ліцею та студент педагогічного коледжу. Студент  перебуває в лікарні. У хлопця струс мозку та перелом вилиці. Сварка виникла на території коледжу. За словами колишнього випускника та брата побитого Артема Кучерова конфлікт між курсантами та учнями триває давно.

Артем Кучеров, брат потерпілого: Была эта проблема давно, но тогда это все заминали, и одиноких избиений не было. Было или в курилке, или недалеко от лицея. Сам момент драки обьясняет: его остановили в переходе, выяснить отношения. Это было избиение толпой. Директор педколеджу та начальник військового ліцею бійку назвали поодиноким випадком. Кажуть, нині конфлікт вичерпано. 

Валерій Марченко, начальник військового ліцеюМы забыли когда дети между собою выясняли отношнения, 80 человек, пойдите спросите всех. Два года последних вообще не було такого.

Іван Гальченко, директор педагогічного коледжу "Політ": Це діти і конфлікт не є показовим, його роздувають батьки. 

Адвокат потерпілого Валерій Биков розповідає, за фактом умисного побиття, відкрили кримінальну справу, триває досудове розслідування.

Валерій Биков, адвокат потерпілого: Я вважаю в стінах педагогічного коледжу під час навчального процесу відбувся злочин, це є факт. Я вважаю, що по факту там було хуліганство.

На території Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою немає бази, де курсанти можуть пройти курс загальноосвітньої школи. Тому кожен день вони ходять в Кременчуцький ліцей на навчання.