Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

2 видання, присвячені Петру Ротачу, презентували у Полтаві

2 видання, присвячені Петру Ротачу, презентували у Полтаві

2 видання, присвячені краєзнавцю і письменнику Петру Ротачу презентували у Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського. Це книги з особистого фонду, які автор за життя  подарував бібліотеці. Захід приурочили  93-ій річниці з дня народження письменника. Про це нашим розповіла завідувачка краєзнавчого відділу бібліотеки Марина Федорова.

Марина Федорова, зав. відділу краєзнавства Полтавської обласної бібліотеки ім. Котляревського: У бібліографічному покажчику ми зібрали його вірші, його публіцистичні нариси, краєзнавчі етюди. Це у першій частині покажчика. У другій частині покажчика зібрана інформація саме про Петра Ротача, про його життєвий і творчий шлях. І третя частина присвячена вшануванню пам’яті Петра Петровича. Ми зібрали в колекції багато його власних екс-лібрисів, багато дарчих написів, які будуть цікавими для науковців, для дослідників колекцій, для філологів, для істориків.

Нагадаємо, Петро Ротач – полтавський літературознавець та краєзнавець. Автор понад ста літературно-критичних матеріалів.  Його твори друкували  в Україні, Росії та Польщі.