Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Миргородські детективи отримали обладнання від Євросоюзу

Миргородські детективи отримали обладнання від Євросоюзу

Ноутбуки, принтери, фотоапарати та іншу техніку передали Миргородському відділенню поліції. Обладнання у роботі використовуватимуть місцеві детективи. продовжує заступник голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв.Кожен слідчий, як процесуально незалежна особа має мати персональний комп’ютер. Має мати той ресурс, який дозволить йому щонайменше в робочому порядку бути незалежним від інших працівників.

Нова техніка дасть можливість працювати оперативніше, говорить начальник Миргородського відділу поліції Олександр Мартиш. Для того, щоб внести в ЄРДР відомості, то з 3G-модема ми можемо з ноутбуком на місці це зробити.За пілотним проектом детективи поєднують обов’язки слідчих та оперативних працівників кримінальної поліції. 

Олександр Мартиш каже: це дозволяє спростити бюрократичну процедуру в системі розслідування. Зміни підтримує консультативна місія Євросоюзу в Україні. коментує керівник операційного департаменту місії Удо МоллерГоловними наслідками і результатами цього пілотного проекту повинні стати зниження бюрократії, підвищення ефективності та взаємодії між слідчими. І в цілому по всій ланці проходження кримінальних процесуальних дій в системі.

Також місія закупила комп’ютерне обладнання для тренігового центру обласного управління поліції Полтавщини. З якою метою, розповідає радник-тренер з питань взаємодії поліції з громадами Франк Хансен. Ми вирішили закупити для тренінгового центру ноутбуки та планшети, бо вони виявили бажання створити комп’ютерний клас. Можливо, у майбутньому створять систему, коли тренінгові центри матимуть технічну можливість взаємодіяти між собою.

Від місії тренінговий центр отримав інвентар для занять та побутову техніку. Вартість  – приблизно мільйон гривень. Окрім переоснащення консультативна місія ЄС надає дорадчу допомогу в процесі реформування правоохоронної системи.