Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

У Полтаві лубенська поетка презентувала «Імена снігу»

У Полтаві лубенська поетка презентувала «Імена снігу»

 Сніжні курчата взялися за срібний спориш. З неба крупинами сиплеться, сиплеться просо. Де ваша мама, курчата? З зимою спішить.

«Імена снігу» - третя збірка творів лубенської поетки Ганни Кревської. Вона створює вірші понад двадцять років. Каже: пише різними стилями, залежно від змісту поезії. Ця нова книга складається із п’яти розділів. Кожен розділ я призвичаїла до якихось людей. І все почалося із того, що я думала, якби ця книжка вийшла не «Імена снігу», то на кожному вірші була б чиясь присвята. Присвята Ліні Костенко, Апостолу Павлу, родині наших хлопців атовців.

Голова Полтавської спілки літераторів Михайло Любивий пані Ганну  знає близько десяти років. Про її творчість говорить так: Вірші, які хочеться читати, які хочеться слухати, бо вони якось торкаються серця. Якраз про те життя, про почуття, про високе кохання. Навіть про наші негаразди. І, звичайно, про те, що є хорошого в нашому житті.

 У цій збірці – пейзажна та любовна лірика, вірші про історичне минуле, а також розділ, присвячений бійцям АТО. «Імена снігу» надрукували у Харкові накладом триста примірників. Три нових видання Ганна Кревська передасть обласній бібліотеці імені Котляревського. Бібліотекар Ганна Вовченко розповідає: Ця книга, як і будь-яка книга талановитої людини, справжнього поета, відрізняється тим, що вона індивідуальна, вона не схожа і за стилем, і за оформленням ні на яку. Це і є показник особистісного підходу автора до творчості.

У запічку грудня дрімає морозяний кіт. Він інеєм дихає, лапою носа ховає.

Ганна Кревська – це творчий псевдонім Марини Кононенко. Лубенська поетка – Член Національної спілки письменників України, лауреат обласної премії імені Симоненка та літературно-мистецької премії імені Малика.