Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Понад 20 нових онлайн сервісів запровадять цього року на сайті Міністерства юстиції

Понад 20 нових онлайн сервісів запровадять цього року на сайті Міністерства юстиції

Понад 20 нових онлайн сервісів запровадять цього року на сайті Міністерства юстиції України. Цілодобово і без оплат додаткових послуг в спеціальному електронному кабінеті користувачі зможуть звертатися до органів реєстрації цивільного стану. Це зробили для того, щоб уникати  живих черг та бюрократії.

Олег Тимченко, начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області: Що стосується цих нових 20-ти сервісів, серед них планується додати державну реєстрацію громадських організацій без статусу юридичної особи, подача електронної заяви на реєстрацію міських ЗМІ. Також державна реєстрація припинення громадських об’єднань,  подача електронної заяви про видачу свідоцтва про народження дитини, подача цієї ж електронної заяви до органів соц. захисту про призначення допомоги при народженні дитини, подача електронних заяв у напрямку реєстрації цивільного стану про зміну імені, розірвання шлюбу, смерті… 

Нагадаємо, на сайті Міністерства юстиції України існує електронний кабінет «Онлайн-будинок юстиції». За його допомогою без контакту з представниками влади можна подавати заяви до РАЦСів, а також повторно отримувати документи.