Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Волонтери продовжують роботу над створенням меморіалом пам’яті Кузьми Скрябіна у Полтаві

Волонтери продовжують роботу над створенням меморіалом пам’яті Кузьми Скрябіна у Полтаві

Третій рік поспіль студентки Марина та Олександра приходять на Театральну площу Полтави вшанувати пам'ять Андрія Кузьменка (Скрябіна). Дівчата кажуть: життєрадісність Кузьми є прикладом іншим. 

Марина «Як він казав в одному зі своїх інтерв’ю, що от ти прокинувся вранці а повинен радіти тому що навіть світить сонце. А все інше якось вирішиться само собою» 

Олександра: «Він був прямолінійною людиною. Я вражаю що якби в нашій країні було більше таких людей, можна б було змінити нашу історію в майбутньому» 

Полтавець Андрій говорить: деякі пісні Кузьми Скрябіна були пророчими щодо політичної ситуації в державі. Андрій: «Він відкрито говорив що в Україні йде війна, в той час як інші представники нашого шоу-бізнесу залишалися осторонь. Ніяк не приймали участі у захисті країни. Приймали якусь не громадянську позицію»  

Полтавка Юлія каже: з роками пісні гурту «Скрябін» слухає все частіше. Юлія «Наприклад пісня «Мама», слухаєш її й одразу згадуєш свою маму. Якісь вони дуже глибокі... Душевно глибокі… Деякі його пісні»   

У вересні минулого року Полтавська міська рада розглянула електронну петицію Олени Матієнко щодо встановлення меморіалу пам’яті Кузьми Скрябіна в обласному центрі. Олена розповідає: почалася робота над проектом меморіалу.  «Ми зв’язалися з батьками Кузьми щоб запитати їх дозволу, як вони на це дивляться. Його мама підтримала цю ідею. Далі нашій міській владі потрібно запропонувати місця розташування. Де ми вважаємо це було б доречно»  

Нагадаємо, лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко загинув 2-го лютого 2015-го року. Музикант потрапив  у автомобільну аварію біля села Лозуватка, Криворізького району, Дніпропетровської області. Кузьмі Скрябіну було 46 років.