Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко

Наймолодші "ворскляни" виграли у "Барси" перший матч за новий Кубок

Переглянути новачків і виграти першу гру за новий кубок ДЮФЛ - завдання, які поставив перед 19-річними "ворсклянами" тренер Вадим Мандрієвський. Наймолодші у структурі футбольного клубу "Ворскла" зійшлися з однолітками першолігової Сумської   "Барси".

Спеціально до матчу не готувалися, знали можливості суперника, - повідомив Вадим Мандрієвський. Загалом, говорить, кубковим спарингом, задоволений.

Вадим Мандрієвський, Завдання було конкретне: перемогти у цьому матчі і рухатися далі, тому шо далі будуть півфінальні матчі в Києві, з цікавими суперниками і в гарних умовах - Конча Заспа, маніж. Тому важливо було знати, що матимем ігрову практику в лютому.

Команда після 2-місячної відпустки зібралася тиждень тому і нині виграла перший спаринг. На 20-й хвилині центральний нападник Галата вийшов один на один з воротарем і відкрив рахунок. За 5 хвилин подвоїв, а під кінець матчу Олександр Кожевніков зробив рахунок  - 3:0.

Як і тренерський штаб основної команди, ідентичні плани на Кубок ДЮФЛ озвучує Мандрієвський: Вадим Мандрієвський, У кожному матчі перемагати, а куди ми там доберемось, буде видно далі.

Нагадаємо, напередодні тренери дублерів забрали вісьмох гравців з команди ю-19, підопічні Вадима Мандрієвського у зимову відпустку пішли, посідаючи 11-ту сходинку турнірної таблиці.