Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Фільм «Лтави» презентували на відкритті фотовиставки «Дві війни – один біль»

Фільм «Лтави» презентували на відкритті фотовиставки «Дві війни – один біль»

     Фільм Полтавської філії ПАТ "Національної суспільної телерадіокомпанії України" «Війна. Перезавантаження: історія Івана Петренка» презентували під час відкриття фотовиставки «Дві війни – один біль» в Полтавському краєзнавчому музеї імені В.Кричевського. Тематичний захід влаштували до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який в Україні відзначають 15 лютого.

     Над фільмом працювали журналістка Тетяна Кружко, оператор Микола Янко та відеоінженер Віталій Мохунь. У ньому йдеться про учасника Афганської війни та бойових дій на Сході України - Івана Петренка. Про те, як чоловік реабілітувався сам та продовжує допомагати іншим бійцям та сім'ям загиблих адаптуватися до життя після війни.

     Через пекло афганської війни пройшли 4375 мешканців Полтавщини, загинули 86 військовослужбовців. 73 солдати отримали інвалідність», - зазначив головний герой фільму "Війна. Перезавантаження" та керівник ГО «Сім"ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» Іван Петренко.

     На відкриття фотовиставки прийшли афганці та учасники бойових дій на Сході, військовослужбовці Збройних Сил України, родини загиблих героїв та небайдужі містяни.