Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Спогади колег про Петра Сливку

Спогади колег про Петра Сливку

В ніч з 3-го на 4-те лютого не стало талановитого звукорежисера та музиканта Петра Сливки. Автомобільна аварія забрала життя нашого колеги. Майже чверть віку він пропрацював у телерадіокомпанії «ЛТАВА». Звукорежисер працював з народними та заслуженими артистами України та з-за кордону. Спогади про нього як про талановитого фахівця та як про гарного друга, – дивіться далі.

В ніч на 4-те лютого в автомобільній аварії  на Івано-Франківщині загинув наш колега звукорежисер «Лтави» Петро Сливка. Він був пасажиром автівки, водійка якої не справилася з керуванням.  Жінка-водій «Тойоти-Кеммері» виїхала на зустрічну смугу та зіткнулася з вантажівкою. Звукорежисер помер у лікарні.

Талановитий фахівець, добрий товариш і порядна людина. Таким Петро Сливка залишився у пам’яті його колеги журналіста Володимира Голубничого.  На радіо вони пропрацювали більше 20-ти років. 

Володимир Голубничий, журналіст: Це дуже чуйна, порядна людина з почуттям гумору, з хорошою позитивною енергетикою. Доводилося з ним записати свою першу программу. І після цього, мені пощастило, як і багатьом,  бути знайомим з ним і спілкуватися.

Справедливим і завжди готовим допомогти згадує Петра Петровича журналістка Олена Никифоренко.

Олена Никифоренко, журналістка: Він весь час говорив дуже суворо: «Я зайнятий». Але потім посміхався і завжди знаходив час для шаної спільної творчості. Це радіо раритетне з його колекції. Він позавчора сказав мені: «Завтра я заберу його додому»…

Артисти та музиканти, які записували пісні у Петра Петровича, цінують звукорежисера не лише за професіоналізм, а й за людяність та щирість. 

Валерій Соколик, заслужений артист України: Ми з ним товаришували… Друзі були! Ми з ним спілкувалися так, що якщо через день не побачимось, то вважай, що не прожили день. Це якісь взаємні були флюїди між нами… Не знаю…

Тетяна Садохіна, заслужена артистка України: Людина з великої літери… Професіонал… таких дуже мало. Мені здається, я таких взагалі не зустрічала у цьому житті.. Він високоінтелектуальна людина... Як і музикант, так і звукорежисер…

Олег Писаренко, музикант: Зовсім нещодавно перед Новим роком, ми пробували записати джаз, перевіряли інструменти, робили пробні записи, мріяли про майбутні записи, планували після 28-го числа… У моїх колег-музикантів закінчувалась сесія і ми планували з початку лютого записуватися… Так от… Не встигли… 

Нагадаємо, Петро Петрович Сливка працював на ТРК «Лтава» з 1994-го року. Сам – родом з Черкащини. Переїзду звукорежисера в Полтаву посприяла народна артистка України Раїса Кириченко.