Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

За Кубок Пожечевського цьогоріч змагаються 8 команд

За Кубок Пожечевського цьогоріч змагаються 8 команд

У Полтаві розпочався щорічний Кубок Пожечевського. За нагороду змагаються вісім команд. Подробиці з відкриття турніру розкаже журналістка Валерія Рибалка.

Чотири роки тому в Полтаві  започаткували  футбольний турнір на честь заслуженого тренера України Віктора Пожечевського. Цьогоріч за головний кубок змагаються вісім команд, які розподілені на групи А і Б.  Серед учасників: чотири полтавські команди, три сумських та одна харківська.

Віктор Пожечевський, заслужений тренер України: Спочатку було чотири команди, потім шість, зараз уже вісім команд і це дуже приємно, що люди їдуть, готуються тут до своєї основної роботи.

День відкриття. Першими  в поєдинку сходяться аматорський клуб  «Олімпія» із села Савинці  та  «Агробізнес»  із міста Ромни. Перемога за футболістами «Олімпії», рахунок 4:2.

Віктор Пожечевський, заслужений тренер України: Ми не могли відмовити своїм бажаючим полтавським командам, як і  грають на першість області і в яких є можливість. Тому що воно не так все просто, тут і готель тут і харчування. За все це треба платити, не кожен може собі це дозволити.

Другий матч. Граєхарківський «Металіст-1925» та молодіжний склад «Ворскли». На 12-тій хвилині харків’яни  відкривають рахунок.  Результат матчу - поразка ворсклян з рахунком  0 : 1.  

Олександ Омельчук, старший тренер ФК «Ворскла» u-21:  Усилиться нам к сожалению неким на данный момент. Ребята на сборах, те которые приедут нас усилят. Зато мы просмотрели потенциальных новичков. Там три человека. Тоже пища для размышления. Посмотрели свои слабые стороны на фоне довольно хорошей команды. Думаю сегодня был хороший спарринг для ребят наших молодых. Металлист всё-таки опытная команда.

 Нагадаємо, щороку турнір Пожечевського проводять на стадіоні навчально-тренувальної бази ФК «Полтава». У 2017-му  кубок залишився у Полтаві. Цогоріч фінальний матч відбудеться 15-го лютого.