Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

У Полтаві стартував обласний конкурс для вчителів

У Полтаві стартував обласний конкурс для вчителів

Кращих вчителів області оберуть у Полтаві. Двадцять конкурсантів змагатимуться за звання «Учитель року-2018» протягом двох днів – готуватимуть уроки та майстер-класи для учнів. По завершенню випробувань журі визначить переможця у чотирьох номінацій. Подробиці з відкриття обласного конкурсу – далі від журналістів «Лтави».  

Учитель Валерій Білоха з дітьми працює близько десяти років. Робота, каже, подобається. На уроках фізкультури використовує інноваційні підходи - елементи східних єдиноборств. За звання «Учитель року» змагається вдруге.

Валерій Білоха, учитель Полтавської гімназії №33: Доводиться швидко змінюватися, налаштовуватися на нові реалії, підлаштовуватися до сучасних дітей. Це найскладніше. Але це водночас є і найкращою цікавинкою цього. Постійно доводиться працювати над собою.

Кращих учителів області визначатимуть у номінаціях «Українська мова та література», «Німецька», «Фізика» та «Фізична культура». Протягом двох днів для учасників влаштовуватимуть випробування.

Наталія Корягіна, перший проректор обласного інституту післядипломної педагогічної освіти: Це конкурсний урок, майстер-клас і практична частина,  практична робота. Це завдання, розроблені методистами інституту, Міністерством освіти і науки. Тобто вчителі досі не знають, за якою темою уроку будуть працювати, які учні їх очікують у класі.

За словами Наталії Корягіної, на підготовку до заняття учителі матимуть ніч. Учасниця конкурсу Інна Левченко каже: до будь-яких завдань готова. Вона викладає українську мову та літературу у лубЕнській школі 17-ть років.

Інна Левченко, учитель Лубенської спеціалізованої школи №6: Кожен вчитель має бути насамперед актором, володіти арт-терапією, музичним якимось мистецтвом, це все передавати дітям. Їм буде легше за допомогою ігор, різних ігрових моментів вчитися.

Ольга Коваленко – голова журі в номінації «Українська мова та література». Оцінює учасників п’ятий рік. Каже: до конкурсантів є чіткі вимоги.

Ольга Коваленко, голова журі в номінації «Українська мова та література»: Найбільше балів вони отримають за урок, який вони будуть проводити у четвер. Але водночас будуть проводити методичний практикум, будуть працювати над тим, щоб показати, як вони знають літературу, як вони вміють володіти художнім твором і як вони вміють його аналізувати.

Обласний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року» на Полтавщині проводять понад два десятиліття поспіль. Цьогорічних переможців оголосять 9 лютого. Вони долучаться до загальнонаціонального етапу.