Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

У Полтаві стартував кубок України з вільної боротьби

У Полтаві стартував кубок України з вільної боротьби

У Полтаві стартував кубок України з вільної боротьби. Спортсмени з Полтавської, Дніпропетровської, Харківської, Донецької та інших областей України приїхали, щоб позмагатися за медалі, кубки та місце у складі збірної. Докладніше про це дивіться в сюжеті.

Вільною боротьбою Катерина займається 6 років.  На Чемпіонат України приїхала з Донецької області. Боролася у ваговій категорії 57 кілограмів. У першому поєдинку перемогла.

Катерина Піскарьова, змагається у ваговій категорії 57-кг: У нас только два дня отдыха, всего пять дней. Две тренировки в день, совмещаем с учебой. Так же ездили на зборы, подготавливались  до соревнования. Знаете, сейчас пока что тяжело. Потому, что это первая схватка. Я думаю дальше будет легче. 

Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків і жінок триватиме  3 дні. Більше 200-т борців  змагатимуться за місце в десятці найкращих. Вони й представлятимуть Україну в складі збірної на Чемпіонатах  Європи та світу.

Єдуард Насадчий,  державний тренер по вільній боротьбі серед чоловіків та жінок України: Здесь участвуют у нас чемпионки Европы по юниорам до  23-ох лет, призерки чемпионатов мира и Европы среди взрослых. Это наше будущее. Я думаю победители этих соревнований через два года в Японии будут достойно представлять нашу страну на Олимпийских играх. 

Володимир Євонов, головний тренер збірної команди України по жіночій боротьбі: У нас такой этап, что не то что бы ты  здесь выиграл и можешь ехать. У нас будет еще ряд стартов, на которых они должны подтвердить свой ранг. Просто есть спортсменки, которые две равные. Но одна более уверена на соревнованиях за границей, а вторая хуже. Поэтому нам надо определиться точное.

25-ть суддів національної та міжнародної категорії  оцінюють рівень підготовки борців. Один із них - Ігор Прилуцький. Він каже: головне в роботі суддів - досконале знання правил.

Ігор Прилуцький, суддя міжнародної категорії, делегат асоціації спортивної боротьби УкраїниСудьи на сегодняшний момент у нас настолько опытные. Если не ошибаюсь 6-ть человек у нас международной категории и судьи национальной категории, которые не менее десяти лет судят национальные  чемпионаты разных уровней. Поэтому достаточно хорошо знакомы с правилами. Не смотря на те изменения, которые вводит международная федерация.

Наступні два дні боротимуться за звання кращих - чоловіки. Кубок України з вільної боротьби завершиться фінальними сутичками в четвер,  8-го  лютого.