Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Дитячій лікарні волонтери передали нове офтальмологічне обладнання

Дитячій лікарні волонтери передали нове офтальмологічне обладнання

Нові прилади для діагностики та лікування офтальмологічних хвороб передали дитячій міській клінічній лікарні. Волонтери благодійного фонду «Серце до серця» зібрали більше ста тисяч гривень для купівлі медичного устаткування. Подробиці дивіться далі у сюжеті наших журналістів.

Лікар-офтальмолог Наталія Овчар показує сучасну  діагностичну лампу.  За словами медика: обладнання встановлене та відмінно працює.

Наталія Овчар, лікар офтальмологічного відділення дитячої міської клінічної лікарні: У нас лампі 35 років виповнилось, запасних  не існує. Тобто якщо вона перегорає то нам немає на чому працювати.  Цей подарунок нам дуже важливий.

Гарантія обладнання   – п’ять років.

Яна Сидор, голова правління Всеукраїнського БФ «Серце до серця»: Якщо щось в араті ламається або з’являється потреба замінити, постачальники за свій рахунок заміняють.  Після п’яти років повністю переходить на баланс лікарні.

Волонтери передали нові прилади  для лікування  офтальмологічних  хвороб. Зокрема, косоокості. П’ятирічний Олексій  проходить процедури на апараті «Веселка» .  Мама хлопчика Ірина Верещак розповідає:  у офтальмологічному відділенні син перебуває другий день.

Ірина Верещак, мама пацієнта офтальмологічного відділення дитячої міської клінічної лікарні: В мене теж раніше був поганий зір, але такого обладнання не було. Я в «шоці»  від «млина». Треба сім хвилин дивитися і ми дивилися.

Загальна вартість оснащення майже 124 тисячі гривень, говорить регіональний представник благодійного фонду «Серце до серця» Наталія Удовиченко. Гроші зібрали торік.

Наталія Удовиченко, регіональний представник БФ «Серце до серця»: Проходе акція «Серце до серця» по всій Україні в один час. За підсумками цієї акції по коштам, які зібрані, ми обираємо вид обладнання, яке можемо закупити на ці кошти, які зібрала область. І от саме в межах цієї суми закупляється медичне обладнання.

Нагадаємо,  у 2016-му благодійний фонд «Серце до серця» передав нове медичне обладнання для реанімаційного відділення дитячої міської лікарні.