Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

У Полтаві мам вчили мотати слінги для малюків

У Полтаві мам вчили мотати слінги для малюків

Марія Головачова, слінго-консультант Всеукраїнської асоціації слінгоконсультантів: Малыша берем под мышкой и предерживаем голову, если он еще голову не держит. Кладем на плечико, так, чтобы подмышка была на уровни шеи.

Слінго-консультант Марія Головачова вчила мам правильно мотати пристосування для носіння дитини. Доньці пані Марії  Олі – два роки.  Дівчинку вона носить у слінгу. У ньому дитині комфортно та зручно.

Марія Головачова, слінго-консультант Всеукраїнської асоціації слінгоконсультантів: Не всюди можна проїхати з візочком. І слінг у цьому плані – це просто порятунок. Не гробимо собі спину. Не так сильно заморюємося. І псюс ще оскільки слінг – це наче другі ручки мами, він вивільняє руки для якихось хатніх справ, для якоїсь роботи.

Син Інни Полонської Євген народився недошошеним. Нині хлопчик добре набирає вагу. В  Центрі розвитку дітей раннього віку йому роблять масаж.  На тренінгу щодо слінгоносіння жінка побувала вперше, результатом задоволена.

Інна Полонська, мама шестимісячного Євгена: По скільки тут у лікарні є слінготека, то я хочу спробувати ще кілька слінгів. Трикотажний хотілося б спробувати. А потім у нас папа дуже хоче таке собі додому.

Іванна Смородська виховує п’ятимісячного Еріка. Має досвід з мотання слінгу.

Інна Смородська, мама п’ятимісячного Еріка: С месяца мы начали носить малыша, еще была теплая погода. Носили на улице, носили в доме, на укачивание на сон. Иногда даже так получалось, что он засыпал в шарфе. Пару раз я использовала слиг для того, чтобы приготовить, и действительно заниматься какими-то домашними делами. Когда малыш маленький – это довольно удобно.

На консультацію щодо слінгоносіннядоцентру розвитку дітей раннього віку при обласній дитячій клінічній лікарні можуть прийти мами недоношених  та вчасно народжених  дітей. У закладі близько десяти різних видів слінгів. Мами  дітей  із особливими потребами зможуть взяти їх безкоштовно на час користування.