Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

За титул чемпіона України з таїландського боксу буде змагатися миргородець

За титул чемпіона України з таїландського боксу буде змагатися миргородець

За пояс чемпіона України з таїландського боксу буде змагатися миргородський спортсмен  Владислав Мельник. Про останні досягнення та плани на майбутнє боксера розкаже моя колега Валерія Рибалка.

Тайбоксом Владислав займається майже 10 років. У січні хлопець змагався за перемогу в міжнародному чемпіонаті з кікбоксингу за версією К-1. Його суперником став чемпіон з Китаю.

Анатолій Бужин, тренер Владислава: Це були міжнародні змагання такого рівня: збірна Китаю проти збірної світу. В цих змаганнях брали участь команди Філіпін, Бразилії, Росії, Японії, України. Україну представляли ми з Владіком.

Тоді хлопець не переміг опонента і не підняв прапор Миргорода на бійцівському рингу - судді віддали перемогу китайському боксеру. Зараз Владислав готується до чемпіонату України, який відбудеться наприкінці  березня.

Владислав Мельник, тайбоксер: Я буду битися за пояс чемпіона України по професіоналам. Також буде сильний противник.

Нагадаємо, минулого року Владислав Мельник став чемпіоном світу з муай-тай та переможецем кубку URLUN FIGHT. За спортивні здобутки миргородці визнали його «Людиною року 2017». Валерія Рибалка, «Полтавські телевізійні новини».