Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

У Полтаві нагородили кращих учителів області

У Полтаві нагородили кращих учителів області

Піснями, квітами та грошовими нагородами вітали переможців обласного конкурсу «Учитель року-2018». Серед двох десятків претендентів визначили чотирьох кращих. Нагородження педагогів провели в Полтавській галереї мистецтв. Хто та в яких номінаціях став переможцем – дізнавалися журналісти «Лтави».

Наталія Вашерук навчає дітей німецької мови у Кременчуці. До конкурсу «Учитель року» долучилася вперше і перемогла у своїй номінації. Говорить: це стало несподіванкою. Для неї  найважчим завданням конкурсу була організація дискусії з учнями.

Наталія Вашерук, переможниця у номінації «Німецька мова»: Ми мали тільки 15 хвилин, щоб підготуватися до дискусії, і 15 хвилин на дискусію. Ми не знаємо ні дітей, напередодні, ні теми. Це все було хвилювання, звісно, емоційне напруження.

Пані Наталія показала найкращий результат на всіх випробуваннях серед конкурсантів, каже голова журі у номінації «Німецька мова» Єлизавета Шарій-Якубовська.

Єлизавета Шарій-Якубовська,  голова журі у номінації «Німецька мова»: Вона підлаштовується до дітей, може знайти тих, хто не дуже добре володів німецькою, тих, хто добре. Завдання були зрозумілі для дітей. І в неї також був гарний план-конспект уроку.

Чотирьох кращих педагогів визначили серед двадцяти претендентів із районів Полтавщини. Переможці у номінаціях отримали грошові винагороди – по три з половиною тисячі гривень. Лауреати – дві тисячі чотириста. Це гроші з обласного бюджету.  

Наталія Корягіна, перший проректор обласного інституту післядипломної педагогічної освіти: Конкуренція була. Змагання проходили на дуже високому рівні. Усі представили інноваційні, творчі і креативні уроки, які захопили членів журі.

У номінації «Фізична культура» перемогла єдина серед конкурсантів жінка.  Наталія Глібова із Лубен працює вчителькою 16 років. Каже: секрету успіху не має, із колегами-чоловіками змагалася на одному рівні.

Наталія Глібова, переможниця у номінації «Фізична культура»: Цей конкурс є професіональним випробуванням, але і сходинкою для руху вперед. Звичайно, не треба зупинятися на досягнутому.

Навесні переможці обласного етапу конкурсу «Учитель року» представлятимуть Полтавщину на всеукраїнському рівні.