Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Без випивки і з дітьми пропонують уболівальникам дивитися матчі "Ворскли"

Без випивки і з дітьми пропонують уболівальникам дивитися матчі "Ворскли"

Без випивки і з дітьми пропонують уболівальникам дивитися матчі "Ворскли". На домашній арені футбольного клубу незабаром з'явиться спеціальний "сімейний" сектор - 30-й.  Розташується він на центральній трибуні стадіону імені Бутовського. Там збільшать кількість стюардів, які слідкуватимуть, аби не заходили громадяни в стані алкогольного сп'яніння та не вживали напої з градусом на місці. Начальник відділу маркетингу і реклами "Ворскли" Олександр Васін каже: кожна дитина на "сімейному" отримає подарунок з емблемою "біло-зелених". А батьки можуть приходити з дітьми безплатно, попередньо отримавши перепустку.

Олександр Васін, начальник відділу маркетингу и реклами ФК "Ворскла": А почему бы не сделать приятно для болельщиков наших полтавских?! И детям будет интересно, и популяризация футбола. И даже те дети, которые может быть не слишком знают о футболе, но, я думаю, им будет интересно прийти на матч, соответственно побывать в семейном секторе, получить какой-то приз и развлечься. Возможно, даже не смотря на холод, с первого матча, мы хотя бы половину соберем. А так уже, с марта-апрель, когда начнется потепление, я думаю, дети придут однозначно с родителями, и планируем, шо будет полный весь сектор.

Першими в Україні "сімейний сектор" започаткував на початку 2000-их харківський "Металіст". Підтримати "Ворсклу" на спеціальному секторі можна з 17 лютого - коли команда Сачка прийматиме рівненський "Верес". Щоб отримати "сімейні" перепустки на 30-й сектор потрібно звернутися звертайтеся до магазину «Fan & Play» на стадіоні.