Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

П'ять хвилин, щоб закохатися: вечірка швидких побачень відбулася у Полтаві

П'ять хвилин, щоб закохатися: вечірка швидких побачень відбулася у Полтаві

У Полтаві відбулася вечірка швидких побачень. Її організувала студентська рада Полтави.  Учасникам спід дейтінгу від 18-ти до 24-ох років. Деталі з місця події дивіться далі.

Прийшов, поспілкувався, закохався.  Такий формат експрес побачень. 10 хлопців та стільки ж дівчат тут випробовують свою долю. Хто шукає кохання, хто друзів. Деякі в пошуках нових пригод.  Наталія не вірить в кохання з першого погляду.

 Наталія, учасниця «Speed dating»: Я прийшла шукати собі, ну як для початку – це гарного знайомого. Потім можливо друга, можливо всяке може бути, що складуться якісь  пари. Я вважаю, що спід дейтінг це така новизна в сучасному світі. Це реальний шанс на спілкування не в інтернеті, а вживу.

   Алла, на відміну від Наталії, вірить в кохання з першого погляду. Дівчина каже: вибрати одного з десяти буде нелегко.

Алла, учасниця  «Speed dating»: Я  думаю, що можливо буде важко, але я подивлюсь на їхнє спілкування,  їхній характер та як вони спілкуються з дівчатами.Хочу випробувати свою долю. І хоча б спочатку знайти свого друга, а можливо навіть свою половинку.

  А ось у цього хлопця, який прийшов на експрес побачення, інша мета.

 Михайло учасник «Speed dating»:  У меня есть уже кохання. Поддержать друга позвали меня.

 Артем на швидкі побачення прийшов вдруге. Хлопець каже: перший раз знайшов друзів, але не кохання.

Артем, учасник «Speed dating»: Звісно залишилося багато друзів. Море відчуттів та емоцій.  Це можливість для того, щоб знайти друзів, можливо теж саме кохання. Все ж таки з першого погляду кохання існує.

 Щоб взяти участь в швидких побаченнях потрібно перш за все прагнення  до нових знайомств, розповідає студентський мер Полтави Сергій Шабельник.

Сергій Шабельник, студентський мер Полтави: За неділю було запущено гугл форму реєстрації. Любий міг зареєструватися. Як школя, так і студент міг зареєструватися на спид дейтінг.  Дівчата сидять, а хлопці через кожні пять хвилин сідають від однієї до другої.

Валерія Рибалка, журналіст: П'ять хвилин, щоб закохатися. Саме стільки учасники швидких побачень спілкуються між собою.

Поспілкувавшись з усіма,  кожен учасник вибирає одну людину, з ким би хотілося знову зустрітися. Для учасників експрес побачення переможець конкурсу «Студентський голос міста Полтави» Махсун Будаков виконав дві пісні про кохання.

Формат експрес побачень запровадили  в 1998 році в Лос-Анджелесі. Мета таких вечірок – допомогти людям, які хочуть одружитися, знайти один одного.