Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві відбувся концерт приурочений 29-ій річниці виведення військ з Афганістану

У Полтаві відбувся концерт приурочений 29-ій річниці виведення військ з Афганістану

Афганці, військовослужбовці-ветерани, бійці, що несуть службу у зоні АТО – українських захисників  зібрали в залі палацу «Листопад», щоб згадати день, коли закінчилася війна в Афганістані. Це було 5-го лютого 1989 року. Концерт на честь 29-ої  річниці виведення військ,  відкривали учасники військово-спортивного центру«Воїн».

Ігор Тищенко, координатор центру учасників АТО Полтавського району: Я не бачу різниці між війнами, де хоронять дітей, близьких, братів, синів. Тому я тут. (37 Можна вважать 50 відсотків афганців, 50 відсотків учасників інших воїн. З Чехословаків, Куби. Це те, що ми мало знаємо.  Але Донбас зараз різний всім. Тому ми тут разом всі.

Віталій Турпітько,голова координаційної ради  ГО учасників АТО  Полтавської області: Кожен день є загиблі. У цей день кілька років назад загинув наш побратим Дмитро Коряк. Ми цей захід проводили теж в честь його пам’яті. (03:49 Зараз акцентуємо, що ми об’єднанні. Учасники війни в Афганістані разом. Ми готові разом змінити цю країну. Ми такі після війни романтичні, відкривали двері ногами. Але не розуміли, що  для того, щоб зробити зміни треба самим навчитися. Треба ціле покоління виховати і тоді лише отримаємо результат. Зараз ми до цього  дійшли.

 Через радянсько-афганську війну пройшло більше 160 000 українців. З них  понад 2 тисячі – загинули, поранення отримали більше 8 українців.