Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

У Полтаві для онкохворих дітей зібрали понад 50 тисяч гривень

У Полтаві для онкохворих дітей зібрали понад 50 тисяч гривень

ЛАЙФ: Булочки, ватрушки, пряники, корзинки.

Ці солодощі для ярмарку готували вихованці недільної школи. Самі й  продають випічку. Маша Леверя говорить: Ми все дєлали. Їжачків от сьогодні дєлали . Щоб продати їх більше і дітям донести ці гроші, щоб діти виздоровіли.

Зібрані кошти передадуть на допомогу онкохворим дітям. Такий ярмарок Полтавська єпархія Української Православної Церкви проводить утретє, каже організатор Афанасій Бідний. Цього разу захід провели в пам’ять онкохворого Івана Ганжі. Хлопчикові було 14 років. Пан Афанасій каже: полтавці до благодійності долучаються: Люди цікавляться, підходять. І кожен для себе щось знаходить. Із двох попередніх ярмарків ми зробили висновки, що приваблює людей найбільше смачна випічка і різні смаколики, тому сьогодні їх найбільше.

Крім солодощів, продають картини, вишивку та прикраси. Волонтерка Ольга Трофименко розповідає про товари: Резинки, прикраси цікавляться. В принципі, в нас ціни не дорогі. Але люди, як кажуть, не жаліють грошей, і це на добре діло.Звичайно, запитують, чи своїми руками зроблено, хто це робив. Ми наголошуємо, що це діти воскресних школ.

Полтавка Лариса Мурчик долучилася до благодійної акції. На ярмарку придбала мішечок із травами. Він буде оберегом для дому, каже жінка: Очень хорошо запахло и хочется просто учавствовать в этой акции. Мне кажется, что немножко очерствели люди. Мне кажется, надо немножко наповнить, сто мы все-таки хорошие.

Крім благодійного ярмарку, організували концертну програму. На сцені виступили творчі колективи із Полтави та області, а також переможець телешоу «Голос країни» у 2017-му – протоієрей Олександр Клименко.

ЛАЙФ пісня: Господи дай нам любові, щоб не пропасти в журбі.

Пані Галина прийшла на концерт та ярмарок із донько: Надихає і хочеться жити. У наш час дуже мало таких заходів, які тримають на плаву, що ми можемо думати про вишнє, а не про те, що сьогодення нам диктує.

Нагадаю, попередній благодійний ярмарок «Чужих дітей не буває» провели на Водохреще. Тоді на допомогу онкохворим зібрали двадцять дві тисячі гривень.