Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Воїнів-інтернаціоналістів привітали у Полтаві

Воїнів-інтернаціоналістів привітали у Полтаві

Воїни-афганці та члени сімей загиблих земляків вшанували у Полтаві. Захід, приурочений до 29-ї річниці виведення військ з Афганістану, провели в територіальному центрі соціального обслуговування. Пам’ять полеглих на війні вшанували хвилиною мовчання. Воїнів-інтернаціоналістів нагородили пам'ятними медалями та почесними грамотами. Для запрошених влаштували концерт студенти музучилища імені Лисенка, учні 19-ї та 29-ї шкіл та хор «Оберіг».

Іван Петренко, голова ГО «Сімей загиблих учасників бойових дій Полтавщини»: Кожна війна несе із собою лихо. Кожна війна – це трагедія. Опинившись на території Афганістану…там просто не було у нас вибору. Або ми воюємо і виконуємо завдання, або ми просто загинемо.Ми не були загарбниками, як пише дехто з політиків. У мене такого відчуття не було: ми спілкувалися з афганськими мешканцями, допомагали, чим могли, ділилися продуктами і з армією цієї країни відстоювали мир.

Віктор Таран, учасник війни в Афганістані: Служив два роки в в Афганістані. Я був не бойовиком, а технічним працівником – командиром ремонтного взводу. Доводилось витягувати й підірваних, ремонтувати на відкритій місцевості

Володимир Корнійчук, голова ГО  Учасників бойових дій Шевченківського району міста Полтави: Розприділили нас в частини. Війна є війна і страх завжди був присутній

На обліку в управлінні соціального захисту населення Шевченківського району перебуває близько шестисот учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав.