Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка

Відбулися півфінальні матчі за Кубок Пожечевського

У Копилах змагалися за вихід у фінал ворскляни та гравці футбольного клубу «Полтава». У першому таймі Артем Недоля та  Максим Дегтярьов з ФК «Полтави» потягом 5 хвилин забили два голи.

Анатолій Безсмертний, головний тренер ФК «Полтава»: Я считаю, что в нас нормальный коллектив, ребята нормально принимают тех, кто там дольше будут с нами идти и помогать нам. В общем-то в коллективе нормальная атмосфера, а то, что работа ведется тяжелая и ребята на этом фоне держат нагрузку и показывают. На сегодняшний момент мне игра очень понравилась. То есть то, что мы хотим видеть, вот сегодня это все было.

У першому таймі біло-зелені моментів не створили. Після перерви дублери «Ворскли» атакували ворота «полтавців» і забили гол.Суддя його не зарахував. Матч завершився поразкою молодіжного складу ворсклян з рахунком 0:2. В результаті «Полтава» виходить до фіналу кубку Пожечевського.

Олександ Омельчук, старший тренер ФК «Ворскла»  u-21:  Очень хорошая, содержательная была игра. Для нас хороший раздражитель ФК «Полтава» - один из лидеров первой лиги. У нас через два дня начинается чемпионат, нам нужно тоже 5-6 ребят, которые проблемные позиции поберечь. Готовимся к «Вересу». Дали молодежи просмотровых ребят посмотрели.

Другим фіналістом став  футбольний клуб «Вікторія» з Миколаївки Сумської області .Завтра за  третє та четверте місце змагатимуться харківський «Металіст 1925» та дублери Ворскли. П’яте та  шосте місце розділять між собою охтирська команда «Нафтовик-Укрнафта» та аматорський клуб  «Олімпія». Решетилівське «Динамо» та «Агробізнес» із міста Ромни виборюватимуть 7-8 місце.

Нагадаємо, цьогоріч вісім команд змагалися за кубок Пожечевського. Минулого року його вибороли гравці футбольного клубу «Полтава». 15-го лютого о 13:30 в Копилах відбудеться фінальний матч, який визначить переможця.