Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Валентинів день послугою "Шлюб за добу" скористалися 8 пар молодят

У Валентинів день послугою "Шлюб за добу" скористалися 8 пар молодят

Поєднати свої долі у день всіх закоханих вирішили понад сімдесят пар на Полтавщині. В обласному центрі стали на рушник і учасниками проекту «Шлюб за добу» 8 пар молодят. Святкову церемонію бачили Микола Янко та Юлія Кравець.

Без фати, у рожевому віночку та пишній сукні Анастасія з нареченим Дмитром. Рік тому познайомилися через соцмережі, а нині молодята готуються до зваженого рішення.

Анастасія і Дмитро Колісники: Трохи страшно, але я дуже радий, хвилювання відчуваю 

Для молодого подружжя 14 лютого - особлива дата. За день до неї наречена відсвяткувала день народження. Аби одружитися в день закоханих, заяви подали за місяць.

Анастасія і Дмитро Колісники:  І сьогодні таке свято вирішили в лютому всі основні дати. І в чоловіка 12 числа день народження , але через місяць. Виріши все, щоб один подарунок дарувати на всі свята. так поряд.

Молодята дають обітницю вірності та стають на весільний рушник.

Батьки підтримали ідею Дмитра та Анастасії стати на рушник у День всіх закоханих. Для мами нареченої, говорить, найважливіше, щоб діти жили щасливО в парі.

Олена Рижко, мати нареченої: Емоції переповнюють, не спала, дуже хочу, щоб вони були щасливі.

14-го лютого у Полтаві у відділах державного реєстру актів цивільного стану громадян одружуватимуть до опівночі. До цього часу і заявку можна подати. Обряд заручин проводять безплатно. Загалом у День закоханих на Полтавщині побралися 70 пар. Минулого року таких було півсотні.

Олег Тимченко, начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області: В нашій області це люди різного віку. Наймолодшій парі по 21 року, найстаршому нареченому 64 роки.

Щодня у Полтаві шлюб реєструють близько 10 пар. На Валентина їх 40. 8 новстворених сімей обрали послугу «Шлюб за добу».