Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

У Полтаві закохані «одружувались на один день»

У Полтаві закохані «одружувались на один день»

Стати подружньою парою на один день. Така акція відбулася в Полтаві. Організатор заходу – студентська рада міста. Учасники акції отримали несправжні свідоцтва шлюбу та каблучки. Подробиці далі у сюжеті Ольги Гриненко.

Віталій та Анастасія зустрічаються третій рік . Закохані розповіли: вечірка «Одруження на один день»  - це генеральна репетиція до весілля.

Віталій Катунін, наречений: Я вже зробив пропозицію. Ми готуємось до весілля і це було генеральною репетицією, можна так сказати. 

КОР: Анастасія каже: під  час несправжнього весілля хвилювалася.

Анастасія Самсоненко, наречена: Символічно… Саме 14-го лютого. Тому такі емоції переповнювали.

Акцію «Одруження на один день» у Полтаві проводять вперше, розповів організатор В’ячеслав Іщенко.

В’ячеслав Іщенко, заступник студентського мера Полтави: Всі люди, всі студенти, вся молодь Полтави, які бажають долучитися до цієї акції можуть прийти і безкоштовно отримати свідоцтво про шлюб і фотографії  на згадку будуть також.

Захід організували за ініціативи студентської молоді, розповідає начальник відділу молодіжної політики міськвиконкому Анатолій Павленко.  Мета акції –  популяризувати  серед молоді сімейні цінності.

Анатолій Павленко, начальник відділу організації молодіжної політики Полтавського міськвиконкому: Ми хочемо показати молоді що шлюб, стосунки  - це потрібно, це приємно і нічого страшного в цьому немає.

Нагадаємо, напередодні дня святого Валентина у Полтаві організували вечірку швидких побачень.