Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Сесія Полтавської міської ради: у Макухівці планують встановити сортувальну лінію

Сесія Полтавської міської ради: у Макухівці планують встановити сортувальну лінію

Ремонт покрівлі Кадетського корпусу, сортувальна лінія твердих побутових відходів ці та 65 інших питаннь розглянули сьогодні на чотирнадцятій сесії Полтавської міської ради. Депутати  внесли зміни до показників міського бюджету та розподілили кошти. Також восени планують розпочати капітальний ремонт покрівлі Кадетського корпусу. Які ще питання розглянули на пленарному засіданні – розкаже Лідія Ритченко та Валерій Пашнін.

Сесію розпочали з бюджетного питання.  Зокрема додатково виділили кошти   на освіту та медицину. 3 мільйони гривень спрямували на  Програму розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою  Полтави на 2018 рік. Частина коштів піде на ремонт дворових проїздів та будинків. Також на сесії  проголосували за надання земельних ділянок та продовження права на їх користування. Міський голова Полтави Олександр Мамай розповів: восени планують розпочати  капітальний ремонт покрівлі Кадетського корпусу.

Олександр Мамай, міський голова Полтави:Мені б хотілося, щоб зробили фахівці проект. Ми цей проект затвердили виділили під нього кошти. Провели тендер і хоча б на початку осені, а якщо встигнемо влітку розпочали ремонт даху.

Під час засідання сесії депутати внесли зміни до Програми охорони довкілля в місті на 2017 – 2021 роки. Та виділили кошти  на придбання сортувальної лінії твердих побутових відходів. Вона повинна  запрацювати до кінця цього року. Всього на неї спрямують 13 мільйонів гривень.

Олександр Мамай, міський голова Полтави: Кошти виділені, проект зробимо. Якщо так на наступну сесію закладем кошти. Проведемо тендер, закупимо цю лінію. Лінія буде стояти в Макухівці. Всі сміттєвози будуть звозити туди сміття і буде  сортування сміття.

Ремонт підземного переходу на вулиці Шевченка у Полтаві. Це питання теж обговорили на сесії.За словамиОлександра Мамая,погодні умови та зміна підрядників стали причиною того, що нині його не ремонтують.  Полтавка Тетяна Деркач говорить: ходити такими  сходинками небезпечно.

Тетяна Деркача, полтавка:Ходити не то, шо жахливо – це повний екстрим. Потому, что ходить не возможно. А если человек еще и больной, то это просто рискуешь жизнью.

11 мільйонів гривень виділили на програму боротьби зі злочинністю та профілактику правопорушень на 2016-2020 роки. Депутат Юліан Матвійчук висловив свою думку  щодо роботи поліції у Полтаві.

Юліан Матвійчук, депутат Полтавської міської ради: Якшо ми на 11 мільйонів фінансуємо полтавський відділок поліції, запросити керівника полтавського відділу поліції для звітування за останні два роки. Що було зроблено, які розслідування, кого піймали, чи не піймали.

Всього начотирнадцятій сесія міської ради розглянули 67 питань. Пленарне засідання тривало понад дві години.