Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Депутати обласної ради голосували без обговорення питань порядку денного

Депутати обласної ради голосували без обговорення питань порядку денного

Третє пленарне засідання вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради відбулося у Горішніх Плавнях. Сесію зробили виїзною і перенесли до наддніпрянського міста тому, що у Полтаві почали реконструювати сесійну залу облради та оновлюють систему голосування. За словами голови облради Олександра Біленького вартість капітального ремонту – 15 мільйонів гривень. Як проходило голосування дивіться у наступному сюжеті.

На третьому пленарному засіданні вісімнадцятій сесії Полтавської обласної ради депутати голосували  бюлетенями. За словами депутата облради Тетяни Микуці,  завдяки цьому  відбувається  чіткий підрахунок голосів.

Тетяна Микуця, депутат Полтавської обласної ради Сесія в Горішніх: Тому що тут вже є підпис і вже немає бажання за сусіда натиснути кнопку.

На сесії депутати голосували без обговорення питань порядку денного.  Зокрема,  облрада підтримала програму розвитку «Аеропорту - Полтава»  на 2017-2020 роки.  Зокрема, це оновлення митного поста, багажної стрічки й огорожі аеропорту.  На реконструкцію аеропорту виділять 36 мільйонів гривень.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради: Це пере адресація коштів 36-ти мільйонів гривень, які спрямовані були від митного експерименту на дороги, але за поданням облдержадміністрації  - вони пропонують ці кошти виділити на аеропорт.

Депутати затвердили статус природного заповідника загальнодержавного значення  «Парку Криворудський» у Семенівському районі. За словами директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ігоря Піддубного, на Полтавщині заповідними територіями визнали тільки третю частину від кількості земель передбачених державною  концепцією охорони навколишнього середовища. Одна з причин - сільські ради не погоджують відведення земель до  заповідних територій.  

Ігор Піддубний, директор департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА: На території області повинно бути заповідано  до 21-го року до 15 відсотків територій. Станом на сьогодні у нас лише біля 5 відсотків територій під заповідання відведено.

Депутати зняли з розгляду звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо незадовільної роботи Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області. Наступну сесію обласної ради планують теж провести не в Полтаві. Серед пропонованих міст: Миргород, Лубни, Лохвиця чи Гадяч.