Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

У Полтаві відкрили виставку «Зупинись, миттєвосте! Ти - прекрасна!»

У Полтаві відкрили виставку «Зупинись, миттєвосте! Ти - прекрасна!»

«Зупинись, миттєвосте! Ти - прекрасна!»  - під такою назвою у Полтаві відкрили  персональну виставку художника Володимира Мірошниченка. В експозиції  27 картин: пейзажі, натюрморти,  портрети. Подробиці розповість моя колега Ірина Давва.

Володимир Мірошниченко,художник, портретист, пейзажист, лауреат премії імені Володимира Малика.У його доробку близько шестисот робіт.

Володимир Мірошниченко, художник: Чітко фіксую той чи інший сюжет на полотні. У реалістичному напрямі,  ті куточки нашого  краю, які приваблюють. Людина не кожна може виїхати за місто, подивитися на це  все ,немає можливості. І він приходить у галерею і все це бачить на полотнах.

Допомагає Володимиру  дружина . Розповідає: подорожує  та їздить на пленери разом з чоловіком.

Дружина Володимира: Те, що не побачить  чоловіче око завжди помітить жінка . Наприклад , якийсь блік на лататті чи осіннє сонечко у вікні.

ХудожникВіктор Трохимець-Мілютін знайомий з Володимиром Мірошниченком. Каже:  для кожного митця персональна виставка - це свято.

Віктор Трохимець-Мілютін, відвідувач:  Дивишся на любу роботу це краса української землі.

За словами Ольги Курчакової,   працювати у реалістичному напрямі складно.

Ольга Курчакова, директор музею імені Миколи Ярошенка: Ніхто з художників не хоче в цьому напрямку працювати тому що це вимагає труда . Треба багато працювати для того, щоб зуміти в реалістичній манері створити пейзаж ,натюрморт, портрет. І при цьому від цих робіт віє справжнім академізмом.

Виставка художника Володимира Мірошниченка триватиме до початку березня  у музеї імені Миколи Ярошенка. Вхід вільний.