Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

У Полтаві 18 поліцейських склали присягу на вірність українському народові

У Полтаві 18 поліцейських склали присягу на вірність українському народові

У Полтаві нові патрульні склали присягу. До лав поліції приєдналися 18 новобранців: 11 чоловіків  та 7 жінок. Більше – у наступному сюжеті.

Ігор Дрібний склав присягу та став патрульним.  Переконаний складнощі  у роботі виникатимуть, але з ними впорається.

Ігор  Дрібний, рядовий патрульної поліції у м. Полтава:У мене товариш працює з самого початку, розповідав про це. Мені дуже це сподобалося і я вирішив, побачив, що йде набір до патрульної поліції і так воно все й пішло.

Марина Фетч теж склала присягу. Каже: ця професія для неї особлива.

Марина Фетч,  рядовий патрульної поліції у м. Полтава: Вступила до лав поліції для того, щоб бути активним учасником у зміні нашої держави, а в навчанні складнощів не було. Для себе особисто карєрного зростання бажаю, а для людей – правопорядку.

Еміна Сулийманова прийшла підтримати сестру Олену,  яка стежитиме за правопорядком у Полтаві.

Еміна Сулийманова: Вона старалася, вона кожного дня вчила все і вона дуже сильно хотіла .І я дуже щаслива, що вона добилася того, що вона хотіла.

Старший лейтенант поліції Павло Пипенко каже: новобранцям потрібно бути психологами у своїй роботі. Їм доведеться спілкуватися  з людьми, які перебувають у стресових ситуаціях.

Павло Пипенко, заступник командира батальйону управління патрульної поліції: Для новоприбулих – це скоріш за все буде психологічна адаптація. Оскільки – це для них абсолютно нова сфера діяльності, абсолютно нова сфера життя, оскільки до цього вони були людьми з цивільними професіями, тобто займалися цивільними видами діяльності. І жодним чином вони не мали жодного відношення до роботи поліцейського. Це перш за все, зміна специфіки роботи, зміна обстановки, зміна колективу.

В Україні патрульна поліція запрацювала у 2015-му році. На Полтавщині несуть службу понад 400 патрульних.