Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

З Рівного горішньоплавнівські спортсменки привезли 5 нагород

П’ять нагород, з них два золота. Такі здобутки жіночого складу відділення боксу горішньоплавнівської спортивної школи №1 на чемпіонаті України в Рівному. Після своїх виступів дівчата з міста на Дніпрі потрапили до складу збірних команд України. А до міжнародних змагань готуватиметься лідер команди Анна Охота. Докладніше про виступи боксерок із Горішніх Плавнів - у сюжеті кореспондента Дмитра Булиги.

У Рівному команда відділення боксу міської ДЮСШ № 1 виступала у складі п’ятьох спортсменок під керівництвом тренера Олександра Середницького. Усі представниці нашого міста повернулися з медалями та особистими здобутками. Лідер команди з Горішніх Плавнів Анна Охота перемогла у категорії 48 кілограмів, до якої вона перейшла цього року.

Завдяки цій перемозі Анна Охота забронювала собі місце у збірній України, у складі якої буде готуватися до чемпіонату Європи та світу, а також до найближчого турніру у Казахстані.

Також серед дорослих «срібло» здобула Дар’я Сергеєва. Вона виграла два поєдинки. У фіналі поступилася досвідченій учасниці Олімпіади-2016, заслуженому майстру спорту України Тетяні Коб із Волинської області.

Втім, Дар’я також у складі національної збірної України буде готуватися до подальших змагань. Ще три медалі у Рівному серед дівчат завоювали наші представниці молодших вікових категорій. Золото на рахунку Уляни Бойченко у категорії 75 кілограмів. У Анни Білошицької срібло у категорії 41,5 кілограмів. І нарешті бронза на рахунку Поліни Соколової у ваговій категорії 37 кілограмів.