Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Кравець

В обласному центрі відбувся фестиваль спортивних бальних танців

«DUET- 2018»: в обласному центрі відбувся фестиваль спортивних бальних танців. Його провели в п’ятнадцяте. У змаганнях  взяли участь танцівники з Києва, Полтави, Кропивницького та  Харкова. Про змагання  на паркеті - далі у сюжеті.

Румба, самба, ча-ча-ча. 12-річна Дар’я з Полтави впевнено виконує танцювальні па на паркеті. Хореографією займається 7 років. На цьому фестивалі здобула друге та третє місце в двох номінаціях.

Дар’я Дудник, учасниця фестивалю: Я дуже задоволена, бо мені ще так не вдавалося ніколи. У молодь + юніор 4 танці ча-ча-ча, самба, румба. А у кубку соло, ча-ча-ча, румба й соло.

На турнірі за перемогу змагалися такі вікові категорії: ювенали, молодь та дорослі. Журі визначило призерів та переможців. Семирічна Анастасія посіла перше місце в одній із категорій. Каже, перемогу приніс танець диско.

Анастасія Кириченко, учасниця фестивалю: Мені дуже сподобалося, було весело, мені сподобалося нагородження і рада, що здобула перше місце.

Дівчинка на професійній сцені вперше. Готувалася до фестивалю рік.

Оксана Кириченко, мама Анастасії:  Це її тільки бажання, вона хоче і ходить, а ми даємо все аби вона займалася танцями.

Фестиваль спортивно-бальних танців «DUET- 2018» провели вп’ятнадцяте. Цьогоріч змагалися танцюристи з Києва, Полтави, Кропивницького та Харкова.

Василь Ключевський, суддя м. Харків: Было много пар, которые высшего уровня, особенно в европейской программе. И этим Полтава, на мой взгляд, один из лучших городов, который показывает уровень в европейской программе.

Кращі танцюристи отримали кубки та медалі.