Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Василь Сачко: "Незадоволений першим таймом"

Першу гру в сезоні в чемпіонаті України з футболу полтавська «Ворскла»  завершили перемогою.  Грали вдома із рівненським «Вересом». У першому таймі більше атакували гості. На другий тайм  ворскляни вийшли більш налаштовані на гру.  На 58-ій хвилині рахунок у матчі відкрив  нападаючий полтавської команди Владислав Кулач. Цей гол виявився єдиним.  «Ворскла» перемогла 1:0. Наразі команда посідає третє місце в турнірній таблиці Української Прем’єр-ліги. Завдяки цій перемозі наші земляки потрапили до чільної шістки першості. І поборються за медалі чемпіонату та право представляти Україну в єврокубках.

Денис Васін, нападник ФК «Ворскла»: Я первый тайм смотрел, конечно тяжело было ребятам, но слава Богу выровняли и взяли инициативу в свои руки – забили гол. Дальше контролировали игру и завершили ее победой. Если я в перекладину попал, то я конечно мог забить. Там и вратарь хороший. Значит не так хорошо ударил.

Василь Сачко, головний  тренер ФК «Ворскла»: Я не доволен первым таймом. Мне хвалиться нечем, это не самый лучший наш тайм. Мы перестроились. На это повиляло много факторов. Это поле: состояние и подготовка. Это и психология. А это груз ответственности. Когда висит, надо с этими эмоциями справляться. Я рад, что мы справились и вышла во второй тайм совсем другая команда, которая работала. Я сегодня увидел, что физически мы выдержали. Мы провели хорошие сборы.

Наступну гру  біло-зелені зіграють із Луганською «Зорею». Протистояння  відбудеться на виїзді - 25-го лютого в Запоріжжі на «Славутич-арені».