Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

64 автобусні маршрути виставили на обласний конкурс

64 автобусні маршрути виставили на обласний конкурс

64 маршрути виставили на конкурсі внутрішньо обласних автобусних маршрутів.  Документи подали 25 перевізників з Полтавщини. Тож далі про переобладнання пасажирського транспорту та кількість водіїв на міжміських маршрутах області.

25 автомобільних перевізників подали заявки на участь у конкурсі. Серед зауважень комісії: переобладнання вантажних фургонів на пасажирські.

Сергій Бутко, інженер ТОВ «Полтаватранс», секретар конкурсного комітету: Перевізник не повинен пропонувати для участі використання маршрутів пропонувати переобладнані транспортні засоби. Тому це також є питання про не допуск.

У кременчуцькому підприємстві «Креміньзовніштранссервіс» 24 транспортних засобів і 22 водії. Через це водії можуть працювати  по 12 годин, каже член комісії юрист Тамара Горбенко.  Дозвіл на перевезення комісія підприємству не надала.

Тамара Горбенко, юрист: Навіть 22 недостатньо. Ви порушуєте закон. Розумієте це? Я розумію що не проводяться перевірки – мораторії на перевірки.

Представник «Креміньзовніштранссервіс» Інна Шкварко каже: зараз перевізникам знайти хорошого водія  проблема. Тому що багато з них поїхали працювати  за кордон.

Інна Шкварко, ПП «Креміньзовніштранссервіс»: Не можна не стажуватися. У водіїв взагалі немає поняття «стажування». Він має прийти вже кваліфікований та з категорією. Нову техніку взагалі купити неможливо. І механіків теж немає.

На конкурс із пасажирських перевезень учасники подали 54 заяви. З 25-ти перевізників дозвіл на роботу отримали 19. Зокрема,  на автобусні напрями Кременчук – Полтава, Лубни – Оржиця та Зіньків – Полтава. Тривалість дозволу на перевезення – 5 років.