Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні та учасників Революції гідності

У Полтаві вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні та учасників Революції гідності

Вірші, пісні та хвилина мовчання. У Полтаві вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та учасників Революції гідності. У полтавському музично-драматичному театрі імені Гоголя  побували і Анна Комар та Богдан Казирід.

Тетяна Іванівна – мама загиблого в АТО на Донеччині бійця та учасника Революції гідності Антона Грицая. Жінка розповідає: до смерті сина  не здогадувалася, що він у 2014-му брав участь у подіях на Київському Майдані.

Тетяна Грицай, мама загиблого в АТО бійця: Я не знала. Він у нас був дуже такий… потайних хлопець. Щоб мама і не переживала.. Взнала вже потім, коли він загинув, то його товариші почали мені розказувати за його подвиги…

Тетяна Грицай говорить: син та його бойові товариші одразу після Майдану пішли добровольцями на фронт.

Тетяна Грицай, мама загиблого в АТО бійця: Наші хлопці були великими патріотами України. Вони дуже любили Україну, інакше б вони туди не пішли. Вони одні з перших пішли добровольцями на війну. Одні з перших пішли на Майдан…

27-річнийАнтон Цедік під час Революції Гідності був активним учасником Полтавського майдану. Брав участь в антитерористичній операції. Загинув  4 роки тому під Іловайськом. Мама Ольга згадує сина як спокійну та начитану людину.

Ольга Цедік, мама загиблого в АТО бійця: Він знав історію нашої країни, знав… Готувався навіть… Знав, що так незалежність нам просто не дасться… Знав, що буде війна…

З часів Революції гідності українське суспільство почало змінюватися на краще, говорить Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір. За його словами, люди  стали більш свідомими.

Федір,  Архієпископ Полтавський і Кременчуцький: Це однозначно. Я це бачу. І в державі є дуже позитивні зміни. Але, безперечно, ще багато у нас в головах і в серцях залишилося такого, що нам потрібно відкинути.

Нагадаємо, протестні акції Революції гідності тривали в Україні з листопада 2013-го по лютий 2014-го року. Подвиг учасників Революції та пам'ять Героїв Небесної Сотні 20 лютого в країні офіційно вшановують з 2015-го.