Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Штаб з координації та контролю стягнення аліментів з боржників запрацював на Полтавщині

Штаб з координації та контролю стягнення аліментів з боржників запрацював на Полтавщині

В  області запрацював штаб з координації та контролю стягнення аліментів з боржників. Один із заходів примусової виплати  аліментів - опис майна з подальшим продажем через систему електронних торгів. Кошти перерахують на утримання дитини  -  розповів начальник управління юстиції облдержадміністрації Олег Тимченко. Нагадаємо, за несплату аліментів боржників обмежують у праві виїзду за кордон, керуванням транспортним  засобом  та користуванням  вогнепальною зброєю.

Олег Тимченко, начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області: Сьогодні на виконанні у державних виконавців Полтавської області перебуває понад 25-ти тисяч проваджень категорії стягнення аліментів. Якщо говорити по напрямках, то близько 12-ти тисяч виконавчих проваджень боржників, вони працюють і у них отримання аліментів відбувається із заробітної плати, пенсій, стипендії.

Олександр Міщенін, начальник Київського відділу державної виконавчої служби м. Полтави: Так, зокрема, в нашому відділі кілька днів назад з’явився боржник, який віднайшов себе в реєстрі неплатників аліментів та погасив аліменти за довгий період в розмірі 43 тисячі гривень.